středa 21. října 2020

Testuju značku: Rival Loves Me neboli (ex)Rival de Loop Young - část 2.

Vítám vás po dlouhé době opět na mém blogu! Jelikož je test značky Rival de Loop Young jedním z mých nejčtenějších článků, rozhodla jsem se udělat pokračování. Vezmeme to podobně jako minule - otestuju, zrecenzuju a vy už si vyzobete přesně to, co potřebujete. 

Pár informací pro začátek: Značka Rival de Loop Young prošla v roce 2020 velkým re-brandingem. Změnila název na Rival Loves Me, zlepšila design a zkvalitnila produkty. K dostání je v síti drogerií Rossmann a cenově je velmi, velmi dostupná! Podle jejich webu cílí na kočky mezi 12-25 lety. Tam už se sice dva roky nevejdu, ale co. V ničem mi to nezabrání. 😼

Začnu největší a snad asi i nejzajímavější položkou. Je to paletka Into the Jungle. Vyšla mě, tuším, na stovku, přičemž bez slevy ji pořídíte za 129Kč. Suverénně nejlevnější paletka téhle velikosti v drogerce. Co se obalu týče, tam nemám sebemenších výtek. Obal je moderní, povedený, vkusný, prostě chic. :)


Taky oceňuji kartonové provedení, pořád se domnívám, že je to varianta ekologičtější, než plast. Snad se nemýlím. 

Skladba barev je celkem zvláštní. Musím říct, že co mi v paletce opravdu chybí, je nějaká neutrální nebo klidně i teplejší hnědá. Do očního ohybu lze použít studenou hnědou nebo korálovo-oranžovou, které jsou obě moc hezké, ale podle mě nejdou prostě použít ke všem ostatním barvám. 

V paletce najdete některé opravdu zajímavé a neotřelé odstíny - třpytivá fuchsiová, světle zelená nebo kanárkově žlutá. Barvy pralesa to klidně můžou být, to jo. Jen si ke kompletnímu looku musím dojít do nějaké jiné paletky pro pár odstínů, které to, co se nabízí v paletce, doplní, jestli mě chápete. 

Mně osobně nevadí, že si paletka nevystačí sama, ale názory se mohou různit. Není to prostě ten typ paletky "throw and go". Ačkoli tak se asi ani netváří, protože už z názvu vyplývá, že v paletce najdete nějaké barevné parády a ne tlumené každodenní líčení. 


Ohledně kvality stínů, mám trochu pochybnosti. Že lehce práší mi nevadí. Pigmentace je taky prima - na paletku za kilčo, takový lepší průměr. Jenže mi přijde, že stíny na víčku prostě nevydrží. Primer jsem použila ten co vždycky, takže tím to fakt nebude. Taky jsem na sobě měla make-up jen pár hodin a nedělala jsem nic extrémního, když jsem stíny testovala. Přesto se začaly brzo vytrácet. Ne slévat, ale vytrácet. Bůůůů....

Přesto nemůžu říct, že bych paletku hodnotila celkově negativně. Přijde mi za tu cenu celkem fajn, obecně totiž v drogerce takových ještě pořád moc není. Stíny použijte s lepivou bází a držet budou rozhodně líp.

O Tropical bronzeru v odstínu Waikiki jsem už psala v článku Oblíbené produkty léto 2020 - drogerková edice, takže se o něm nebudu rozepisovat, ať vás nenudím, a mrkněte případně tam. Jedním slovem shrnuto - super. 


Od bronzeru už je jenom kousek ke konturovací paletce Mega Teint Palette (všimli jste si toho oslího můstku?). Já ji mám ještě se starým logem, ale to je tak jediný rozdíl oproti současné verzi. Má 8 pudrových pánviček a ve slevě mě vyšla na krásných 90Kč. Nepřekonatelné. 

Paletka je opravdu praktická, obsahuje totiž krásnou tvářenku, rozjasňovače v několika tónech, teplý i studený bronzer a jeden banánový pudr. S pigmentací a roztíratelností jsem velice spokojená až na výjimku, kterou jsou hnědé odstíny. Oba bronzery jdou totiž hůře roztírat, takže doporučuju nanášet velmi opatrně, měkkým štětcem a po troškách. Jedna pánvička váží něco okolo 3,1g, takže vám při opatrné aplikaci alespoň vydrží déle. 

Drahé paletce bych flekaté bronzery neodpustila, ale téhle za 90Kč s klidným srdcem ano. 

Vyzkoušela jsem také jejich primer s názvem Matt and Porless (taký vám to něco silně připomíná...?). Nemám proti němu nic. Má velmi lehkou příjemnou texturu, klasické silikonové složení, nedráždí, nepáchne... 😄 Póry sice nevyhladí dokonale a make-up na pleti drží dost podobně jako bez něj, ale stejně si myslím, že je opravdu fajn a pleť na make-up dobře připraví.

 Design obalu je fakt krásný - cokoli rose gold u mě vždycky zabere. 


Na závěr mrknem ještě na tužtičky. Nevím proč, ale mám pro ně slabost. Asi mi připomínají pastelky. 💛💚 Koupila jsem tři konturky na rty s nejoriginálnějším názvem na světě - Lipliner... 

Jsou trochu sušší, ale pracovat se s nimi dá, aniž byste si podřeli rty. Já jsem nakoupila tělové odstíny, protože stále sháním ten perfektní. Ne že bych z nich upadla, ale zase - za třicet kaček je můžu s klidem doporučit. 


Tužka na obočí taky není úplný propadák, ale ani hit. Mám ji v odstínu 02 medium brown, což je neutrální středně hnědý odstín. Tužka má tu nevýhodu, že ji musíte často ořezávat, protože se rychle tupí. Tím taky samozřejmě rychleji ubývá. Práce s ní není příliš precizní a pigmentace slabá, ale na každodenní rychlé vyplnění obočí je plně dostačující. Na víčku má malý kartáček, což oceníte zejména, pokud tužku hodíte do kabelky a spravujete si obočí někde za běhu. Nebo to dělám jen já?Celkově mě tato značka baví a mile mě překvapila. Nemůžu říct, že bych z něčeho skákala dva metry vysoko (což jste asi poznali, protože v článku neustále opakuju slovní spojení typu "celkem fajn" apod...) , ale když uvážím poměr cena/výkon, tak to není žádné zklamání. Produkty fungují dobře a člověk nemá pocit vyhozených peněz. A po tom slavném rebrandingu dostal Rival Loves Me mnohem lepší šmrnc. 

Růžovo-šedý look

Zelená... nejde to moc vidět co? 


Další produkty této značky najdete v části první Testuju značku: Rival de Loop Young. Nenechte se zmást, produkty současný Rival Loves Me nabízí taky, pouze s jiným logem.:) Najdete tam bronzer, tvářenku, líčení rtů a tak dále. 

Jsem ráda, že doby, kdy byl levný drogerkový make-up úplně nepoužitelný, jsou pryč. Jaké jsou vaše drogerkové poklady? Je to něco od této značky? Dejte vědět v komentářích! A mějte krásný den. 💖

1 komentář: