středa 17. dubna 2019

Top 5 stránek, kde koupíte kosmetiku českou i zahraniční #2

Jelikož měl můj poslední článek o e-shopech s kosmetikou celkem úspěch, rozhodla jsem se udělat mu pokračování a přidat dalších pět. :-)

Look Fantastic
Další britský e-shop, který se lehce podobá Feel Unique, ale přece jen najdete na obou trochu odlišné produkty. Většinou, co neseženu na FU, hledám zde. Cenově jsou si také podobné (upozorňuju, že ceny jsou zde obvykle lepší než v české Sephoře). Pošta je zdarma, pokud netrváte na sledování zásilky. Často mají různé akce a slevy, takže doporučuju omrknout - třeba věci od Benefitu jsou tu levnější a když se připojí akce, můžete je mít za podstatně nižší cenu než v ČR. Kdo by nechtěl? :-)
Mrkni: Look Fantastic

Cult Beauty
Britové zase válí. Najdete tu mnoho značek a o spoustě z nich jsem v životě neslyšela (a to trávím průzkumem kosmetiky dny i noci). Záběr je široký a ceny jsou rozmanité. Od té doby, co Beauty Bay přestal prodávat Morphe, moje oblíbenost tohoto shopu značně stoupla, protože je jediným místem, kde v Evropě Morphe koupíte. Také teď zařadili do sortimentu IT cosmetics a Milk Make-up, v tom jsou opět unikátní. Doprava je zdarma, pokud nakoupíte nad 40£, s uvítacím kódem anebo při akcích typu "free shipping" (nečekaně:D). Za jiných okolností tam ani nenakupuju, protože raději utratím pět liber za rtěnku než za poštu... :-)
Mrkni: Cult Beauty

El Nino
V českých vodách určitě stojí za zmínku El Nino. Mám ráda, když mají obchody nějakou formu věrnostního programu, který právě El Nino nabízí. Za registraci obdržíte už při prvním nákupu slevu 2% na vše a jakmile vaše nákupy dosáhnou celkové částky 6 000Kč, sleva se zvedne na 3%. Jasně, na první pohled to nevypadá zas tak lákavě, ale pokud zde nakupujete pravidelně, částky se nasčítají. El Nino prodává spoustu výrobků levněji než jinde, například značku TheBalm zde seženete za mnohem lepší cenu než obvykle (i o několik stovek). Zatoupeny jsou tu značky nejrůznějšího typu - parfémy, dekorativka, pečující kosmetika i doplňky. Osobně volím vždy dopravu na Uloženku, která vyjde nejlépe (pokud nedosáhnete na dopravu zdarma).
Mrkni: El Nino

Kosmetika od Romči a Danči
A máme tady něco netradičního. Jedná se o facebookovou skupinu, kterou provozují, tuším, dvě kamarádky pracující u aerolinek a dovážejí kosmetiku z celého světa. Skupina s názvem Kosmetika od Romči a Danči čítá několik tisíc lidí a přidat se do ní můžete volně. Postupně si zde skládáte svůj balíček a v půlce měsíce vám holky vyúčtují, co jste si koupily, vy zaplatíte na účet a ony balíček pošlou. Žádné podvody, balíček vždy spolehlivě přišel a to velmi rychle. Dostanete se tu například k thajské kosmetice anebo k luxusním miniaturkám za skvělé ceny. Dají se tu koupit i vonné vosky Yankee Candles (apod.) ve vůních, které u nás nejsou dostupné. Já jsem takhle udělala třeba nákup od Bath&Bodyworks aniž by se kdy přiblížila k USA (ne že bych nechtěla:)). Poštovné je určené ceníkem České pošty. Podrobný návod jak nakupovat najdete přímo v informacích u skupiny na FB. 

Absolute Cosmetics
Stránky už fungují docela dlouho, což mě celkem překvapilo. Najdete tu například kosmetiku od Milani, Jordany, L. A. Colors anebo třeba dekorativku od TIGI, kterou jsem nikde jinde neviděla. Prostě věci, které se u nás běžně moc neprodávají. Nabízejí jen několik značek, zato tady od nich najdete poměrně široký sortiment. Mají i vlastní řadu umělých řas, které jsou k dostání za 49 Kč. Ještě jsem je nezkoušela, ale v budoucnu na ně určitě dojde (za ty prachy!). Poštovné vyjde klasicky na 59 - 79 Kč v závislosti na tom, jakou společnost k dopravě využijete.
Mrkni: Absolute Cosmetics

Tak jak to vidíte? Kde nakupujete kosmetiku vy? :-) Ráda se dozvím něco nového!

Recenzi na make-up od Milani si můžete přečíst v článku Make-up "Conceal + Perfect" od Milani. Pokud chcete mrknout na předchozí pětku kosmetických e-shopů, určitě doporučuju článek Top 5 stránek, kde koupíte kosmetiku českou i zahraniční. Těším se u dalšího článku!

1 komentář:

  1. Hlavne využívam slovenské e-shopy ako notino či elnino. Ak by som však mala nakupovať v zahraničí tak asi by to bolo cez CultBeauty, odtiaľ mnoho slovenských blogeriek a youtuberiek objednáva a nesťažhovali sa veľmi nanič. Ešte som skúšala e-bay to bolo tiež fajn.

    OdpovědětVymazat